ROLLSY Z CUKINII

Rollsy z cukinii to szybka i domowa przekąska, która zachwyci niejedno podniebienie. Jest nie tylko smaczna, ale i pięknie się prezentuje. To dokładnie tak, jak Paluchy Oryginalne z Wypiekarni Lajkonika! Można podać ją zarówno podczas wieczoru we dwoje, jak i spotkania w gronie przyjaciół. Rollowanie czas zacząć!

Przygotowanie

Cukinię myjemy i przy pomocy obieraczki kroimy na cienkie, długie paski. Można wcześniej poddać ją obróbce termicznej, chwilę podpiekając na grillu elektrycznym lub po zwinięciu przełożyć na grill elektryczny i chwilę zapiec, ale nie jest to konieczne.

Na każdy pasek cukinii nakładamy plaster sera camembert i wciskamy w niego owoce granatu, układamy 3 listki rukoli oraz 1 Paluch Oryginalny z Wypiekarni Lajkonika. Wszystko razem zwijamy w ciasną roladkę i przekuwamy wykałaczką. Roladki układamy na drewnianej desce.

Produkt w przepisie

Paluchy Oryginalne

Składniki

 • Kilka Paluchów Oryginalnych z Wypiekarni Lajkonika
 • 1 średnia cukinia
 • 1 opakowanie sera camembert
 • Pestki z 1/2 granatu
 • Garść rukoli
 • Sól (opcjonalnie)

Kontakt

Lajkonik Snacks Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 1
32-050 Skawina

Telefon:

pon-pt: 12 277 04 01
Infolinia: 801 567 396

Reklamacje:

e-mail:

Dział Marketingu 

Sady k/Poznania
ul. Rolna 6
62-080 Tarnowo Podgórne
Telefon: 61 86 49 700

Inspektor Ochrony Danych

Paweł Romaniuk e-mail: iod@lajkonik.com

  Formularz kontaktowy

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia.

  Administratorem danych osobowych pozyskiwanych za pomocą formularza jest Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Każda osoba, której dane pozyskano za pomocą formularza kontaktowego może skorzystać wobec Administratora z następujących praw: a) prawa do żądania dostępu do swoich danych oraz do ich sprostowania, b) prawa do ograniczenia przetwarzania jej danych lub do ich usunięcia, c) prawa do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych, d) prawa wniesienia skargi na przetwarzanie jej danych osobowych przez Administratora do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Ta strona używa plików cookies w celu analizy ruchu w serwisie. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Klikając przycisk „OK” potwierdzasz, że ustawienia przeglądarki są zgodne z Twoimi preferencjami.