Legendarny smak

Lajkonik to tradycja, którą tworzą miejsce i ludzie

Produkty Lajkonika są od pokoleń wypiekane pod Krakowem w Skawinie. Wierzymy, że nasze złote wypieki mogą powstać jedynie z mąki ze starannie wyselekcjonowanych ziaren. Dostarczają ją młyny,
z którymi współpracujemy od lat. Wiemy też, że najcenniejsi są ludzie. To oni od dziesięcioleci doskonalą
nasze receptury i dbają, by wypieki Lajkonika towarzyszyły Ci w różnych miejscach
i niezapomnianych momentach.

Od zawsze produkujemy pod Krakowem w Skawinie

Zakład produkcyjny Lajkonik od zawsze związany jest ze Skawiną pod Krakowem. To właśnie tam od początku istnienia marki wypiekamy nasze Legendarne przekąski. W naszym zakładzie znajdują się linie produkcyjne dla różnego rodzaju przekąsek - paluszków, precelków, krakersów, talarków czy wypiekarni.

Stale poszerzamy ofertę naszych produktów. Wprowadzamy na rynek produkty innowacyjne, które dopracowywujemy na testowej linii produkcyjnej. Wszystko po to, by odpowiadać na Wasze potrzeby.

W fabryce Lajkonika dbamy
o naszych pracowników

W Lajkoniku doceniamy naszych pracowników. Są dla nas bardzo ważni, ponieważ to oni od dziesięcioleci doskonalą receptury, zapewniają ciągłość produkcji oraz dbają by wypieki Lajkonika towarzyszyły Wam podczas spotkań ze znajomymi czy przyjaciółmi oraz w niezapomnianych, rodzinnych momentach. My zaś dbamy o to, by pracownicy czuli się w fabryce komfortowo i żeby nie była ona tylko miejscem pracy, ale przestrzenią, w której wszyscy jesteśmy sobie bliscy i czujemy się bezpiecznie.
Nasi pracownicy to doceniają i wielu z nich jest z nami od lat. Obejrzyjcie video, w którym opowiadają o pracy w Lajkoniku.

Jakość naszych produktów to priorytet

Legendarny smak naszych przekąsek jest dla nas najważniejszy, dlatego stosujemy najwyższe standardy produkcyjne. Kontrola jakości rozpoczyna się jeszcze zanim surowce produkcyjne trafią do naszej fabryki. Od lat pracujemy ze sprawdzonymi, dostawcami. Młyny, z którymi współpracujemy starannie selekcjonują dla nas ziarna, które następnie są mielone na najważniejszy składnik w produkcji – mąkę. Stale ulepszamy też receptury w trosce o zdrowie naszych konsumentów. Postanowiliśmy poinformować Was o tym, dlatego na opakowaniach produktów możecie zobaczycie nowe ikonki. Poniżej tłumaczymy co one oznaczają.

Produkt wegański

Produkty oznaczone tą ikoną nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Ponadto, na żadnym z etapów produkcji i przetwarzania nie są dodawane ani stosowane produkty będące pochodzenia zwierzęcego. Zgodnie z dobrymi praktykami produkcyjnymi podjęliśmy odpowiednie środki ostrożności mające na celu wykluczenie niezamierzonej obecności składników pochodzenia zwierzęcego w produktach oznakowanych jako odpowiednie dla wegan.

Produkt wegetariański

Produkty oznaczone tą ikoną są odpowiednie dla osób, które nie spożywają mięsa zwierzęcego.

Z olejem rzepakowym

Do wypieku naszych słonych przekąsek stosujemy olej rzepakowy.

Bez dodatku wzmacniaczy smaku

Do produkcji wyrobów oznaczonych tą ikoną nie dodajemy żadnych wzmacniaczy smaku.

Bez dodatku konserwantów

Do produktów oznaczonych tą ikoną nie stosujemy dodatku substancji konserwujących. W produkcji nie wykorzystujemy również surowców zawierających substancje konserwujące.

Bez barwników

W procesie produkcyjnym wyrobów oznaczonych tą ikoną nie dodano barwników.

Kontakt

Lajkonik Snacks Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 1
32-050 Skawina

Telefon:

pon-pt: 12 277 04 01
Infolinia: 801 567 396

Reklamacje:

e-mail:

Dział Marketingu 

Sady k/Poznania
ul. Rolna 6
62-080 Tarnowo Podgórne
Telefon: 61 86 49 700

Inspektor Ochrony Danych

Paweł Romaniuk e-mail: iod@lajkonik.com

  Formularz kontaktowy

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia.


  Znajdziesz je nadrukowane na opakowaniu (z tyłu). Zachowaj opakowanie z zawartością na wypadek
  pytań z naszej strony.


  Administratorem danych osobowych pozyskiwanych za pomocą formularza jest Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Każda osoba, której dane pozyskano za pomocą formularza kontaktowego może skorzystać wobec Administratora z następujących praw: a) prawa do żądania dostępu do swoich danych oraz do ich sprostowania, b) prawa do ograniczenia przetwarzania jej danych lub do ich usunięcia, c) prawa do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych, d) prawa wniesienia skargi na przetwarzanie jej danych osobowych przez Administratora do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Ta strona używa plików cookies w celu analizy ruchu w serwisie. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Klikając przycisk „OK” potwierdzasz, że ustawienia przeglądarki są zgodne z Twoimi preferencjami.