Nasz portal do zgłaszania nieprawidłowości TELL US!

„Nienaganne, oparte na wartościach, etyczne, zgodne z prawem i biznesowe zachowanie jest podstawą naszej firmy, naszej historii i naszej przyszłości. Dlatego każdy z nas powinien znać, rozumieć i stosować nasze wartości i zasady postępowania.”

– Moritz Bahlsen i Lorenz Bahlsen

Znasz lub podejrzewasz naruszenie prawa, przepisów lub istotnych aspektów naszego Kodeksu postępowania w firmie Lorenz, ale nie jesteś w stanie przekazać tych informacji bezpośredniej osobie kontaktowej w firmie? Aby zgłosić incydent, możesz skorzystać z naszego portalu do zgłaszania nieprawidłowości Tell-us!

Niezależny portal Tell-us! oferuje możliwość bezpiecznego dialogu z naszymi pracownikami Tell-us! w firmie Lorenz Snack-World Holding GmbH. Wszystkie informacje i dochodzenia są traktowane jako ściśle poufne.

Nasz portal dla demaskatorów, Powiedz nam!, zapewnia poufną ochronę Tobie i innym chronionym osobom, które pomagają w rozwiązaniu incydentu. Każde zgłoszenie dokonane w dobrej wierze pomaga szybko wyjaśnić incydenty, położyć kres niewłaściwemu postępowaniu i chronić naszych pracowników, naszą firmę i osoby trzecie, które z nami współpracują, przed ryzykiem.

Dziękujemy.

 

Dostępny dla Ciebie!
pod adresem:

www.bkms-system.com/lorenz

 

Zapytania do działu obsługi klienta lub poważne zagrożenia
Zapytania konsumentów, takie jak pochwały lub krytyka, dotyczące naszych produktów powinny być kierowane do działu obsługi klienta. Należy pamiętać, że zgłoszenia tego typu nie będą przetwarzane w ramach naszego portalu zgłaszania naruszeń.

Czy istnieje poważne zagrożenie? Ostre zagrożenia nie mogą być zgłaszane w portalu whistleblowing. Prosimy o zgłaszanie takich incydentów bezpośrednio do osoby kontaktowej w dziale zarządzania jakością lub zarządzania produkcją lub o poinformowanie naszego działu obsługi klienta.

 

 

 

Kontakt

Lajkonik Snacks Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 1
32-050 Skawina

Telefon:

pon-pt: 12 277 04 01
Infolinia: 801 567 396

Reklamacje:

e-mail:

Dział Marketingu 

Sady k/Poznania
ul. Rolna 6
62-080 Tarnowo Podgórne
Telefon: 61 86 49 700

Inspektor Ochrony Danych

Paweł Romaniuk e-mail: iod@lajkonik.com

  Formularz kontaktowy

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia.


  Znajdziesz je nadrukowane na opakowaniu (z tyłu). Zachowaj opakowanie z zawartością na wypadek
  pytań z naszej strony.


  Administratorem danych osobowych pozyskiwanych za pomocą formularza jest Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Każda osoba, której dane pozyskano za pomocą formularza kontaktowego może skorzystać wobec Administratora z następujących praw: a) prawa do żądania dostępu do swoich danych oraz do ich sprostowania, b) prawa do ograniczenia przetwarzania jej danych lub do ich usunięcia, c) prawa do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych, d) prawa wniesienia skargi na przetwarzanie jej danych osobowych przez Administratora do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Ta strona używa plików cookies w celu analizy ruchu w serwisie. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Klikając przycisk „OK” potwierdzasz, że ustawienia przeglądarki są zgodne z Twoimi preferencjami.