„Opracowanie prototypowej linii technologicznej automatyzującej proces produkcyjny paluszków”

Z dumą informujemy, że Lajkonik Snacks Sp. z o.o. od marca 2021 realizuje projekt:

„Opracowanie prototypowej linii technologicznej automatyzującej proces produkcyjny paluszków”, na który otrzymała dofinansowanie w ramach Poddziałania 1.1.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój – Szybka ścieżka – AGROTECH.

Głównym celem projektu jest opracowanie zautomatyzowanych i elastycznych rozwiązań w ramach technologii wytwarzania paluszków (innowacji procesowej). W ramach projektu powstanie instalacja prototypowa integrująca rozwiązania będące bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby Lajkonik: automatyzacja procesu wytwórczego, ograniczenie odpadowości, zmniejszenie ilości wykorzystanego plastiku (folia PP) poprzez zastosowanie materiału biodegradowalnego – folii PLA. W ramach efektu automatyzacji kluczowym aspektem będzie zastąpienie pakowania ręcznego paluszków w kartony dedykowanym urządzeniem oraz wprowadzenie zaawansowanej kontroli jakości.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Inteligentny Rozwój. Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Szybka ścieżka – AGROTECH.

Kontakt

Lajkonik Snacks Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 1
32-050 Skawina

Telefon:

pon-pt: 12 277 04 01
Infolinia: 801 567 396

Reklamacje:

e-mail:

Dział Marketingu 

Sady k/Poznania
ul. Rolna 6
62-080 Tarnowo Podgórne
Telefon: 61 86 49 700

Inspektor Ochrony Danych

Paweł Romaniuk e-mail: iod@lajkonik.com

  Formularz kontaktowy

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia.


  Znajdziesz je nadrukowane na opakowaniu (z tyłu). Zachowaj opakowanie z zawartością na wypadek
  pytań z naszej strony.


  Administratorem danych osobowych pozyskiwanych za pomocą formularza jest Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Każda osoba, której dane pozyskano za pomocą formularza kontaktowego może skorzystać wobec Administratora z następujących praw: a) prawa do żądania dostępu do swoich danych oraz do ich sprostowania, b) prawa do ograniczenia przetwarzania jej danych lub do ich usunięcia, c) prawa do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych, d) prawa wniesienia skargi na przetwarzanie jej danych osobowych przez Administratora do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Ta strona używa plików cookies w celu analizy ruchu w serwisie. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Klikając przycisk „OK” potwierdzasz, że ustawienia przeglądarki są zgodne z Twoimi preferencjami.