Kodeks postępowania Lorenz

Dotrzymujemy słowa

Code of Conduct – Kodeks Postępowania Lorenz

W naszym Kodeksie Postępowania zobowiązujemy się do zachowania nienagannego pod względem etycznym, prawnym i ekonomicznym. Nasze zasady obowiązują tak samo we wszystkich krajach. Są one zgodne z konwencjami ONZ oraz podstawowymi standardami pracy określonymi przez Międzynarodową Organizację Pracy (ILO).

Od naszych dostawców i usługodawców również oczekujemy postępowania zgodnego z podobnymi wytycznymi. W tym celu opracowaliśmy Kodeks Postępowania dla Partnerów Biznesowych, który określa reguły dotyczące etyki biznesowej, praw człowieka, standardów pracy oraz ochrony środowiska. Obecnie wprowadzamy go we wszystkich naszych lokalizacjach.

Pobierz Kodeks Postępowania Lorenz

Kontakt

Lajkonik Snacks Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 1
32-050 Skawina

Telefon:

pon-pt: 12 277 04 01
Infolinia: 801 567 396

Reklamacje:

e-mail:

Dział Marketingu 

Sady k/Poznania
ul. Rolna 6
62-080 Tarnowo Podgórne
Telefon: 61 86 49 700

Inspektor Ochrony Danych

Paweł Romaniuk e-mail: iod@lajkonik.com

  Formularz kontaktowy

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia.


  Znajdziesz je nadrukowane na opakowaniu (z tyłu). Zachowaj opakowanie z zawartością na wypadek
  pytań z naszej strony.


  Administratorem danych osobowych pozyskiwanych za pomocą formularza jest Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Każda osoba, której dane pozyskano za pomocą formularza kontaktowego może skorzystać wobec Administratora z następujących praw: a) prawa do żądania dostępu do swoich danych oraz do ich sprostowania, b) prawa do ograniczenia przetwarzania jej danych lub do ich usunięcia, c) prawa do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych, d) prawa wniesienia skargi na przetwarzanie jej danych osobowych przez Administratora do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Ta strona używa plików cookies w celu analizy ruchu w serwisie. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Klikając przycisk „OK” potwierdzasz, że ustawienia przeglądarki są zgodne z Twoimi preferencjami.