Legendarna Jakość

Nasza fabryka spełnia wiele norm, przez co produkowane przez nas przekąski są bezpieczne. Podchodzimy też odpowiedzialnie do ochrony środowiska.

ISO9001

ISO9001

Międzynarodowa norma, określająca wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością w organizacji, które wspomagają efektywność działania w celu zrównoważonego rozwoju i zwiększenia zadowolenia klienta.

IFS Food

Międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności powszechnie uznawany w całej Europie Zachodniej. Na podstawie oceny na miejscu, przeglądu i inspekcji dokumentacji potwierdza zgodność z wymaganiami oraz buduje zaufanie do procesów i produktów.

IFS Food
BRC Food

BRC Food

Międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności opracowany przez British Retail Consortium (Wielka Brytania). Określa i obejmuje audytem wymagania bezpieczeństwa żywności dotyczące produkcji, przetwarzania i pakowania w celu spełnienia potrzeb klientów.

The Forest Stewardship Council® (FSC®)

To organizacja not-for-profit o zasięgu globalnym, zajmująca się promowaniem odpowiedzialnej gospodarki leśnej na całym świecie. FSC określa normy w oparciu o ustalone zasady odpowiedzialnej gospodarki leśnej przy wsparciu interesariuszy środowiskowych, społecznych i gospodarczych. Więcej informacji znaleźć można pod adresem: www.fsc.org
• The Forest Stewardship Council® jest międzynarodową organizacją pozarządową
promującą poprawne przyrodniczo, korzystne społecznie i opłacalne ekonomicznie
gospodarowanie zasobami leśnymi świata. Więcej informacji znaleźć można pod
adresem: www.fsc.org
• FSC® zajmuje się promowaniem odpowiedzialnej gospodarki leśnej na świecie.
• FSC® pomaga zachować lasy dla przyszłych pokoleń.
• FSC® pomaga dbać o lasy oraz ludzi i zwierzęta, dla których są one domem.

The Forest Stewardship Council® (FSC®)

Kontakt

Lajkonik Snacks Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 1
32-050 Skawina

Telefon:

pon-pt: 12 277 04 01
Infolinia: 801 567 396

Reklamacje:

e-mail:

Dział Marketingu 

Sady k/Poznania
ul. Rolna 6
62-080 Tarnowo Podgórne
Telefon: 61 86 49 700

Inspektor Ochrony Danych

Paweł Romaniuk e-mail: iod@lajkonik.com

  Formularz kontaktowy

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia.


  Znajdziesz je nadrukowane na opakowaniu (z tyłu). Zachowaj opakowanie z zawartością na wypadek
  pytań z naszej strony.


  Administratorem danych osobowych pozyskiwanych za pomocą formularza jest Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Każda osoba, której dane pozyskano za pomocą formularza kontaktowego może skorzystać wobec Administratora z następujących praw: a) prawa do żądania dostępu do swoich danych oraz do ich sprostowania, b) prawa do ograniczenia przetwarzania jej danych lub do ich usunięcia, c) prawa do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych, d) prawa wniesienia skargi na przetwarzanie jej danych osobowych przez Administratora do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Ta strona używa plików cookies w celu analizy ruchu w serwisie. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Klikając przycisk „OK” potwierdzasz, że ustawienia przeglądarki są zgodne z Twoimi preferencjami.