KOKTAJLOWE “KANAPKI” Z REWERSÓW

Masz Rewersy - masz sposób na przekąskę! Proponowane przez nas połączenie, to tylko jeden z wielu sposobów na koktajlowe “kanapki”. Nie krępujcie się i twórzcie własne przepisy z ulubionymi składnikami.

Przygotowanie

Posmaruj Rewers masłem orzechowym. Następnie na maśle orzechowym połóż odrobinę dżemu lub konfitury. Przyłóż drugim Rewersem i lekko ściśnij – uważaj, by masło i dżem nie wypłynęły całkowicie na zewnątrz!

Grubość warstwy masła orzechowego i dżemu zależy od Twoich preferencji. Należy jednak pamiętać, że zbyt dużo nadzienia łatwo może wypłynąć.

Produkt w przepisie

Rewersy Oryginalne

Składniki

 • 1 lub 2 opakowania Rewersów Oryginalnych Lajkonik 95 g
 • 1 opakowanie gładkiego masła orzechowego
 • 1 słoik gęstego, kwaskowego dżemu lub konfitury (na przykład: malina, wiśnia, agrest)

Kontakt

Lajkonik Snacks Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 1
32-050 Skawina

Telefon:

pon-pt: 12 277 04 01
Infolinia: 801 567 396

Reklamacje:

e-mail:

Dział Marketingu 

Sady k/Poznania
ul. Rolna 6
62-080 Tarnowo Podgórne
Telefon: 61 86 49 700

Inspektor Ochrony Danych

Paweł Romaniuk e-mail: iod@lajkonik.com

  Formularz kontaktowy

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia.


  Znajdziesz je nadrukowane na opakowaniu (z tyłu). Zachowaj opakowanie z zawartością na wypadek
  pytań z naszej strony.


  Administratorem danych osobowych pozyskiwanych za pomocą formularza jest Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Każda osoba, której dane pozyskano za pomocą formularza kontaktowego może skorzystać wobec Administratora z następujących praw: a) prawa do żądania dostępu do swoich danych oraz do ich sprostowania, b) prawa do ograniczenia przetwarzania jej danych lub do ich usunięcia, c) prawa do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych, d) prawa wniesienia skargi na przetwarzanie jej danych osobowych przez Administratora do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Ta strona używa plików cookies w celu analizy ruchu w serwisie. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Klikając przycisk „OK” potwierdzasz, że ustawienia przeglądarki są zgodne z Twoimi preferencjami.