REWERSY KOKTAJLOWE

Pyszna i prosta w przygotowaniu przekąska “na jeden kęs”, która świetnie sprawdzi się podczas towarzyskich spotkań. Spróbujcie koniecznie!

Przygotowanie

Czekoladę roztop w kąpieli wodnej i wymieszaj z ocieplonym w temperaturze pokojowej mascarpone: dodawaj po łyżce mascarpone do roztopionej czekolady, za każdym razem mieszając energicznie łyżką. Ubij śmietankę razem z cukrem pudrem na sztywną pianę. Dodaj ją do masy czekoladowej w 3  partiach, za każdym razem delikatnie mieszając łyżką. Gotowy krem nakładaj łyżeczką na każdy Rewers. Udekoruj Rewersy z kremem owocami. Na koniec możesz posypać je wiórkami startej czekolady i skropić miodem.

Produkt w przepisie

Rewersy Oryginalne

Składniki

 • 1 opakowanie Rewersów Oryginalnych Lajkonik 95 g
 • 200 g białej czekolady (ewentualnie jeszcze ¼ tabliczki lub 1 pasek czekolady startej, do dekoracji)
 • 375 g serka mascarpone (w temp. pokojowej)
 • 250 g śmietanki kremówki 36% (zimnej)
 • 1/4 szklanki cukru pudru
 • 150 g jeżyn, malin, borówek lub innych drobnych owoców
 • miód

Kontakt

Lajkonik Snacks Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 1
32-050 Skawina

Telefon:

pon-pt: 12 277 04 01
Infolinia: 801 567 396

Reklamacje:

e-mail:

Dział Marketingu 

Sady k/Poznania
ul. Rolna 6
62-080 Tarnowo Podgórne
Telefon: 61 86 49 700

Inspektor Ochrony Danych

Paweł Romaniuk e-mail: iod@lajkonik.com

  Formularz kontaktowy

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia.


  Znajdziesz je nadrukowane na opakowaniu (z tyłu). Zachowaj opakowanie z zawartością na wypadek
  pytań z naszej strony.


  Administratorem danych osobowych pozyskiwanych za pomocą formularza jest Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Każda osoba, której dane pozyskano za pomocą formularza kontaktowego może skorzystać wobec Administratora z następujących praw: a) prawa do żądania dostępu do swoich danych oraz do ich sprostowania, b) prawa do ograniczenia przetwarzania jej danych lub do ich usunięcia, c) prawa do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych, d) prawa wniesienia skargi na przetwarzanie jej danych osobowych przez Administratora do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Ta strona używa plików cookies w celu analizy ruchu w serwisie. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Klikając przycisk „OK” potwierdzasz, że ustawienia przeglądarki są zgodne z Twoimi preferencjami.